Головна Всі продукти компанії «БАСФ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «БАСФ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «БАСФ»
БАСФ
Каталог продуктів

Концерн BASF створює хімію вже протягом 150 років. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафту і природний газ. Вони є лідерами хімічної галузі, вони поєднують у своїй діяльності економічні успіхи, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF, обсяг продажів якого складає приблизно понад 5,4 млрд євро у рік, є постачальником інноваційних рішень для захисту рослин, обробки насіння і біологічного контролю, а також рішень для вирощування рослин в умовах стресу та нестачі поживних речовин. Портфель розробок підрозділу містить також продукти для газону та декоративних рослин, боротьби зі шкідниками сільського господарства та для охорони здоров’я. Підрозділ засобів захисту рослин BASF разом з аграріями успішно створює і впроваджує інновації для захисту та збільшення врожаїв, підвищення ефективності сільського господарства та виробництва високоякісних продуктів харчування. Завдяки впровадженню нових технологій і ноу-хау підрозділ засобів захисту рослин BASF підтримує агровиробників заради поліпшення якості життя їхніх сімей та всього населення світу.

Адреса: 01042, Київ, бул. Дружби Народів, 19, 6 і 7 поверх.

Тел: +38 044 591 55 95.

ПРОДУКЦІЯ «БАСФ»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.