Головна Всі продукти компанії «БАЙЄР» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «БАЙЄР» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «БАЙЄР»
БАЙЄР
Каталог продуктів

Bayer - міжнародний концерн, до основних сфер діяльності якого належать охорона здоров´я, захист рослин і виробництво високотехнологічних матеріалів. ТОВ "Байєр" в Україні є частиною глобального концерну Байєр АГ, команда з більше ніж 500 професіональних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в нових продуктах для української промисловості. У своїй роботі компанія Bayer рівну увагу приділяє питанням економіки, екології та обов’язків перед суспільством та вважає ключовими корпоративними цінностями повагу до людей та довкілля.

В Україні компанія "Байєр" веде бізнес з 1992 року. Команда з більше ніж 500 професіональних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в нових продуктах для української промисловості.


Адреса: 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 4-Б, поверх 4.

Тел.: +38 044 220-33-00.

 

ПРОДУКЦІЯ «БАЙЄР»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.