Головна Всі продукти компанії «UPL» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «UPL» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «UPL»
UPL
Каталог продуктів

UPL (Аріста ЛайфСайенс) – глобальна компанія, що спеціалізується на маркетингу та дистрибуції сучасних засобів захисту рослин. Маючи більш ніж 200 діючих речовин, UPL (Аріста ЛайфСайенс) має добре інтегрований набір біологічних і хімічних препаратів для забезпечення комплексних рішень для сільгоспвиробників. Широкий асортимент компанії включає в себе біорішення, фунгіциди, гербіциди, інсектициди та протруйники насіння. В Аріста ЛайфСайенс працює понад 4000 працівників більш ніж у 100 країнах, які обслуговують споживачів по всьому світу. Бізнес-модель Аріста ЛайфСайенс базується на принципах мінімізації розмірів виробничих об´єктів та індивідуального підходу до споживачів, що дозволяє компанії оптимізувати структуру витрат, підвищити гнучкість та оперативність реагування на динамічні зміни ринку.

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала свою діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії Томен Корпорейшн, а згодом представництво компанії Аріста ЛайфСайенс в Україні. Аріста в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між компанією Аріста ЛайфСайенс та нашими українськими партнерами та є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Адреса: 03138, м. Київ, пров. Охтирський, буд. 7, корп. 4, офіс 4-301.

Тел: +38 (044) 490-95-90.

ПРОДУКЦІЯ «UPL»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.