Головна Всі продукти компанії «Belchim Crop Protection» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «Belchim Crop Protection» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «Belchim Crop Protection»
Belchim Crop Protection
Каталог продуктів

НАШ РОЗВИТОК. ВАШЕ ЗРОСТАННЯ.

Компанія Belchim Crop Protection  заснована в Бельгії у 1987 році. Основною сферою діяльності є розробка та продаж засобів захисту рослин. Сьогодні Belchim Crop Protection  – вагомий гравець на європейському ринку захисту рослин, який активно зростає вже 33 рік поспіль. 

Впродовж останніх років компанія Belchim Crop Protection налагодила гарні стосунки з японською компанією ISK та, використовуючи їх дослідницьку базу, розробила власні інноваційні продукти. Також вступила у стратегічний альянс с сільськогосподарським бізнес-підрозділом Mitsui Chemicals та ще більше розширила портфель передових продуктів. Станом на сьогодні 60% продуктів компанії є інноваційними.

Крім того, Belchim Crop Protection успішно придбав французьку компанію Jade SARL, хорватського національного дистриб’ютора Orchem та німецький Proagro, а також взяла на озброєння німецьку лінію по захисту рослин від Helm Ag, що ще більше посилило її ринкові позиції на Європейському ринку.

В 2017 році компанія оголосила, що «Engage Agro USA» LLC офіційно стала «Belchim Crop Protection USA» LLC. Викуп акцій Engage Agro USA надав готову платформу для розширення доступу інноваціного агрохімічного та біо-орієнтованого асортименту компанії Belchim Crop Protection до ринків США.

За допомогою правильного підбору безпечних продуктів, які враховують не тільки сучасні, а й майбутні регуляторні вимоги, Belchim Crop Protection пропонує реальні рішення для стійкого управління вирощування сільськогосподарських культур. Компанія Belchim Crop Protection протягом усієї своєї історії демонструє і підтверджує, що є надійним і компетентним партнером. 

Поряд з інноваційним портфелем продуктів, невід’ємними активами компанії Belchim Crop Protection є її авторитет та репутація.

Інновації знаходяться в ДНК Belchim Crop Protection, але успіх її рішень походить від поєднання переваг продуктів, цілеспрямованого розвитку компанії та врахування побажань клієнтів. Саме ці складові допомагають приймати вірні стратегічні рішення відповідно до вимог ринку.

В той самий час, у компанії є великий науково-дослідницький потенціал, який є основним джерелом зростання бізнесу та подальшого розвитку власного портфелю продуктів. Так, у 2006 році була створена випробувально-дослідницька станція Belchim Crop Protection, яка розташована у Лондзел`є (Бельгія) поруч із головним офісом компанії.

На 10 гектарах землі вирощується цілий ряд, як однорічних, так і багаторічних культур, де розробляються, тестуються, порівнюються продукти. В подальшому ці дані інтегруються в програми з метою вирішення безлічі проблем з шкідниками, хворобами чи бур´янами.

На базі даної станції створюється європейський центр знань Belchim Crop Protection для постійного навчання співробітників, консультантів та клієнтів компанії.

З року в рік продуктовий асортимент Belchim Crop Protection зростає. Нині компанія Belchim Crop Protection представляє понад 40 продуктів. Крім того, Belchim Crop Protection інвестує в біопродукти для стійкого розвитку сільського господарства і надає пропозиції, адаптовані до еволюції ринку.

Belchim Crop Protection представлена в 44 країнах та працює в тісній співпраці з дистриб´юторами. 

 

ПРОДУКЦІЯ «Belchim Crop Protection»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.