Головна Всі продукти компанії «Терра Тарса Україна» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «Терра Тарса Україна» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «Терра Тарса Україна»
Терра Тарса Україна

ВІД КОМПЛЕКСНИХ РІШЕНЬ ДО ВИРОБНИЦТВА!Пройшовши великий і стрімкий шлях розвитку, освоюючи нові напрямки, енергійно нарощуючи обсяги, фірма розширювала коло клієнтів і партнерів. Компанія грамотно використала всі можливості, що виникають у ході динамічного розвитку, і восени 2011 року внаслідок злиття групи компаній «Терра ЛТД» з турецькими партнерами Doktor Tarsa було створено міжнародну компанію «ТерраТарса Україна». «ТерраТарса Україна» почала виробляти спеціальні добрива на потужностях партнерів з Туреччини, реалізуючи їх в Україні та країнах СНД. Сьогодні «ТерраТарса» пропонує понад 20 видів базових NPK добрив, які виробляються на найсучаснішому заводі в Європі. Проте вирізняють компанію на ринку власні комплекси спеціальних добрив, які створено в «ТерраТарса» на платформі того наукового потенціалу, яким володіє компанія. Поступальний, логічно вивірений розвиток компанії призвів до необхідності займатися Research and Development, R&D. Це практичне впровадження того, що є в науковому середовищі: дослідження про дефіцити живлення рослин та оптимальні способи їх усунення. Так з’явилася ідея побудувати виробниче підприємство в Каховці!

ПРОДУКЦІЯ «Терра Тарса Україна»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.