Головна Всі продукти компанії «СЕММІЛАС ФІТО» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «СЕММІЛАС ФІТО» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «СЕММІЛАС ФІТО»
СЕММІЛАС ФІТО
Каталог продуктів

«Семмілас Фіто» - іспанська багатонаціональна компанія, заснована в 1880 році в Барселоні. За 130 років своєї діяльності «Семіллас Фіто» пройшла шлях від маленької компанії до мультинаціонального лідера з покращення генетики, виробництва та вирощування насіння для садових і польових культур. Унікальністю компанії є робота рука об руку з фермерами та іншими фахівцями сільськогосподарського сектору, для розвитку і вдосконалювання насіння. 
В даний час, 58% загального обороту компанії складає в більш ніж 70 країнах світу. На сьогодні вона є еталоном на середземноморському та південноамериканському ринках та має 5 дочірніх компаній та представництва більше ніж у 10 країнах. Деякі з них мають свої власні офіси, дослідницькі центри і випробувальні лабораторії, а також угоди про співпрацю з сотнями фермерів, в прагненні поліпшити і адаптувати насіння до кожного регіону і клімату. З моменту свого створення, «Семіллас Фіто» була твердо прихильна до наукових досліджень, розробок та інновацій. Для того щоб поліпшити свій каталог сортів використовує біотехнології, як інструмент для економії часу і поліпшення якості сортів, а також новий спосіб розробки та патентування корисних технологій для насіннєвого сектора, завжди спрямована на виробництво безпечної, здорової їжі, яка доступна для всіх. Інвестиції спрямовані на користь виробникам (поліпшення виробництва, стійкість рослин і якість плодів) завдяки цьому продукція «Семіллас Фіто» має більш тривалий термін зберігання продукту без шкоди для якості та споживачів.

ПРОДУКЦІЯ «СЕММІЛАС ФІТО»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.