Головна Всі продукти компанії «УНІФЕР» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «УНІФЕР» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «УНІФЕР»
УНІФЕР
Каталог продуктів

Уніфер – міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Нінхагені/Німеччина.  Нашою концепцією є впровадження інноваційних технологій для нового сільського господарства. Нашими основними напрямками діяльності є: 

  • Живлення рослин: Високопродуктивні, швидкі та екологічно чисті продукти для посилення систем захисту, біостимуляції та живлення рослин.
  • Зрошення рослин: Сільськогосподарські проекти різних видів передових систем зрошення рослин.
  • Цифрове сільське господарство: Системи моніторингу полів та системи підтримки польового управління на основі різних інструментів вимірювання та обробки даних на місцях, а також професійний сервіс та консультування від нашої висококваліфікованої команди та фахівців наших партнерів в усіх регіонах Європи.

Уніфер співпрацює з іншими дослідницькими компаніями в цих областях з Німеччини, США, Іспанії, Австрії та Ізраїлю, а також з університетами та дослідницькими інститутами в Німеччині, Україні та Росії.

ПРОДУКЦІЯ «УНІФЕР»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Моспілан Про, РК
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.