Головна Всі продукти компанії «Nuseed» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «Nuseed» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «Nuseed»
Nuseed

Підхід Nuseed до насіннєвого бізнесу зовсім інший. Розробка високоврожайного гібридного насіння ріпаку, сорго та соняшнику – це лише початок. Nuseed виходить за межі Beyond Yield  шляхом розробки унікальних характеристик рослин з новітнім в своєму роді складом жирів та білків та створення нових ринків, які виходять за межі лише споживання. Ми розробляємо нове насіння для споживачів з раніше не існуючими потребами.

Перевершення очікувань

За допомогою інвестицій, співпраці, досвіду, важкої праці та відданості справі ми також створюємо нові можливості та ділимося успіхом з нашими клієнтами, працівниками та партнерами в галузі у всьому світі. Це частина нашого всесвітнього зобов’язання Beyond Yield – перевершити очікування щодо насіння та насіннєвої компанії.

В компанії Nuseed працює близько 300 людей, включаючи підтримку більш, ніж 100 науково-дослідних працівників у дев’яти основних країнах світу та двох новітніх інноваційних центра. З моменту нашого заснування у 2006 році ми продаємо нашу продукцію та проводимо новітні випробування приблизно в 30 країнах. Nuseed – це філія, яка повністю належить Nufarm Limited (ASX:NUF).

ПРОДУКЦІЯ «Nuseed»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.