Головна Всі продукти компанії «ДАЙМСА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «ДАЙМСА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ДАЙМСА»
ДАЙМСА
Каталог продуктів

Іспанська компанія Даймса (Daymsa, DESARROLLO AGRICOLA Y MINERO, S.A.), що почала свою роботу у 1979 році, сьогодні є лідером з видобутку та переробки леонардиту на території Європи. Компанія, що спеціалізується на розвитку, виробництві та продажі добрив та регуляторів росту, виготовлених з леонардиту – мінералу, що має вражаюче високий вміст гумінових кислот. Видобуток леонардиту компанія веде у власних копальнях в Ario (Aragon), де і знаходиться частина потужностей компанії. 

Більшість продуктів компанії є натуральними, на рослинній основі чи на основі природних мінералів без хімічної обробки. Даймса має кілька сертифікацій та акредитацій, що дозволяють використовувати її продукти у органічному землеробстві, видані найбільш престижними сертифікаційними органами у світі. Як раніше згадувалося, головними компонентами продуктів компанії є гумінові та фульвокислоти, що містяться у леонардиті. Вони являють собою натуральні регулятори росту та розвитку рослин, що можуть використовуватись на овочевих, технічних, зернових, плодоягідних культурах, лугових та газонних травах, відкритому і закритому ґрунтах, у різних ґрунтово-кліматичних умовах з метою стимулювання схожості та енергії проростання насіння, утворення й подальшого розвитку коріння та надземної маси рослин, покращення якості продукції тощо. 

ПРОДУКЦІЯ «ДАЙМСА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.