Головна Всі продукти компанії «ФМС УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «ФМС УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ФМС УКРАЇНА»
ФМС УКРАЇНА
Каталог продуктів

Корпорація FMC була заснована в Каліфорнії в 1883 році, і заявила про себе за допомогою винаходу Джона Біна - першого поршневого обприскувача для сільського господарства. Таким чином корпорація  FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більше 130 років.
 
У квітні 2015 року FMC оголосила про завершення процесу придбання контрольного пакету акцій датської компанії «Кемінова» і стала таким чином її власником. Дана інтеграція дала великі можливості для розвитку асортименту продуктів для використання в сільському господарстві

У листопаді 2017 року компанія FMC завершила придбання значної частини глобального бізнесу компанії DuPont.
Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, більший глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольнять ваші потреби краще, ніж будь-коли.
 
Вищезгадане придбання включає багато найвідоміших та найуспішніших продуктів напрямку засобів захисту рослин компанії DuPont, серед них - провідні інсектициди на основі бренду Ринаксипір (Rynaxypyr®), бренду Циазипір (Cyazypyr®) та індоксакарбонових речовин. Ці селективні інсектициди значно доповнюють портфель існуючих інсектицидних препаратів широкого спектру FMC. Гербіциди класу сульфонілсечовини DuPont (в першу чергу орієнтовані на застосування на зернових культурах) також стають частиною більш широкого портфелю FMC, що тепер характеризується кращим балансом між досходовим та післясходовим застосуванням. В Європі, на Близькому Сході та в Африці ці діючі речовини матимуть ще кращий вплив, забезпечуючи контроль над широким спектром бур´янів при дуже низьких нормах застосування.

Адреса: вул. Болсуновська,13-15, оф. 826, 8 поверх, Київ, 01014

Тел:
+380 44 490 45 70 

ПРОДУКЦІЯ «ФМС УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.