Головна Всі продукти компанії «ЗААТБАУ УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «ЗААТБАУ УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ЗААТБАУ УКРАЇНА»
ЗААТБАУ УКРАЇНА

SAATBAU LINZ  – міжнародна компанія, що уже понад 60 років займається селекцією, розмноженням насіння та його продажем в Європі.

Основна діяльність підприємства SAATBAU - це селекція та насінництво. Селекційні станції SAATBAU знаходяться у Австрії, Німеччині, Франції та Чілі. Робота компанії полягає у виведенні гібридів кукурудзи, сортів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, озимого та ярого ріпаку, гороху, сої та багатьох інших культур.

Головним своїм зобов’язанням перед сільським господарством компанія SAATBAU вважає виробництво високоякісного насіння, що відрізняється своєю чистотою, здоров’ям і високою схожістю. При виробництві насіння використовуються сучасне обладнання з високою виробничою потужністю. На сьогоднішній день компанія у своєму складі має 10 сучасних насіннєвих заводів розташованих в Європі.

Крім України, дочірні підприємства компанії SAATBAU знаходяться в Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії та Росії і створені спеціально для просування сортів та гібридів в зазначених країнах.

Адреса: 02132 Україна, Київ, вул. Дніпровська набережна, 26 Ж, оф. 24

Телефон: +38 (044) 227 85 80 

ПРОДУКЦІЯ «ЗААТБАУ УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.