Головна Всі продукти компанії «СПЕКТРУМ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «СПЕКТРУМ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «СПЕКТРУМ»
СПЕКТРУМ
Каталог продуктів

У 2009 році на аграрний ринок України вийшов новий, але амбітний гравець під назвою ТОВ «Спектр-Агро». Основна сфера діяльності "Спектр-Агро" – дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро- та мікродобрив від світових та вітчизняних виробників.

Розпочавши свій шлях усього з 5 представництв у східній та центральній Україні, компанія «Спектр-Агро» стала на сьогодні однією з провідних компаній галузі, розширивши свою географію практично по всіх регіонах країни. Постійний діалог з клієнтом та технологічна підтримка на всіх етапах співпраці з клієнтом, від розробки замовлення до застосування товарів, – це те, що вирізняє «Спектр-Агро» серед інших компаній-дистриб’юторів.

У 2012 році стартував напрямок торгівлі сільськогосподарською технікою від всесвітньо відомих виробників, таких як «Hardi» та «Quivogne», з 2015 року до них долучилася й компанія «Farmet». У тому ж 2012 році ТОВ «Спектр-Агро» здобуло собі ще одного надійного партнера з гарантіями високої якості своєї продукції – компанію «Headland Agrochemicals Ltd», що з липня 2018 року змінила свою назву на «FMC Agro Ltd». Це звання компанія підтверджує з року в рік у процесі тісної та плідної співпраці.

Одним з напрямків діяльності FMC Agro – виробництво і поставка широкого спектру одно- та багатокомпонентних продуктів для позакореневого підживлення рослин, продуктів з використанням гумінових кислот, нітратних солей і передових поверхнево-активних речовин, власних та генеричних засобів захисту рослин як для Великобританії, так і для країн Європи, Азії, Америки (загалом, близько для 35 країн світу).

Завод з виробництва продуктів для позакореневого підживлення рослин  розміщується в місті Пентр, Великобританія. Там розташована виробнича фабрика та пакувальні лінії, а також передова лабораторія для розробки нових продуктів та контролю якості виробленої продукції. Все це забезпечує виробництво високотехнологічих товарів, які відповідають найвищим стандартам якості.

«Спектр-Агро» у співпраці із FMC Agro сьогодні – це високоякісний сервіс та консультації, інноваційні технології та широкий асортимент товарів, які відповідають сучасним вимогам виробників сільськогосподарської продукції.

 

ПРОДУКЦІЯ «СПЕКТРУМ»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.