Головна Всі продукти компанії «КВС УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «КВС УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «КВС УКРАЇНА»
КВС УКРАЇНА
Каталог продуктів

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. 

Компанія КВС-УКРАЇНА понад 20 років веде свою діяльність в Україні, постачаючи українським товаровиробникам високоякісне насіння сільськогосподарських культур німецької якості. 

На ринок України надходить оригінальне насіння цукрових буряків компанії KWS, вирощене в південній Франції та північній Італії. Це регіони з найбільш сприятливим мікрокліматом, що забезпечує найкращі якісні характеристики насіння. Подальша доробка, протруєння та дражування насіння здійснюється на заводі KWS у м.Айнбек (Німеччина). Високий рівень автоматизації та виробничі "ноу-хау" компанії KWS, впроваджені на цьому заводі, дозволяють йому одному забезпечувати насінням цукрових буряків KWS всі європейські країни.

Переважна частина насіння гібридів кукурудзи, соняшнику та жита розмножується та доробляється в Україні, в тому числі (у випадку з кукурудзою) – на власній лінії ТОВ "КВС-УКРАЇНА" під суворим контролем спеціалістів нашої компанії. Для вирощування гібридів використовується лише оригінальне насіння батьківських компонентів, імпортованих з Німеччини.

Адреса: м. Київ, 01042, бульвар Дружби Народів, 19.  

Тел.: +38 044 586 52 14.

ПРОДУКЦІЯ «КВС УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.