Головна Всі продукти компанії «LIDEA» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «LIDEA» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «LIDEA»
LIDEA
Каталог продуктів

Lidea — це сучасний мультикультурний бренд, створений у результаті злиття компаній Euralis Semences та Caussade Semences Group. Ми займаємося реалізацією насіння кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої, ріпаку, сорго, кормових та покривних культур.

Lidea в Україні — це компанія, у якій понад 450 співробітників і структура якої включає локальне насіннєве виробництво (ділянки гібридизації та насіннєвий завод), молочну ферму, центральний офіс, що здійснює комерційну і трейдингову діяльність.

Ключові чинники успіху Lidea в Україні — це:

  • партнерство;
  • міжнародний досвід;
  • фокус на аграрія.

Адреса:  03680, м. Київ, вул. Горького, 172, 9 поверх.

Тел.: +38 044 220-44-00, факс: +38 044 220-44-01.

ПРОДУКЦІЯ «LIDEA»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.