ДЕЛУГЕ 960, к.е.
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Ґрунтовий гербіцид для захисту посівів від однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур’янів.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА: S-метолахлор 960 г/л
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Концентрат емульсії НОРМА
ВИТРАТИ: 1,0-1,6 л/га
НОРМА РОБОЧОЇ РІДИНИ: 300-350 л/га

ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПОСІВІВ

Переваги:

  • Застосовується на багатьох культурах;
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей;
  • Надзвичайно тривалий захист (8-10 тижнів);
  • Найменш фітотоксичний до культури серед усієї групи хлорацетамідів.

Механізм дії
Механізм дії гербіциду Делуге® проявляється у блокуванні процесу ділення клітин, що призводить до блокування початкових стадій мітозу, внаслідок чого чутливі бур’яни призупиняють ріст на ранніх стадіях розвитку. Діюча речовина S-метолахлор проникає у злакові бур’яни через колеоптиль, при цьому проросток скручується та відмирає. Делуге® виступає добрим союзником післясходових препаратів, бо його дія істотно послаблює молоді рослини бур’янів, які все-таки змогли дати сходи.

Делуге® можна змішувати з іншими загальновживаними гербіцидами на відповідних культурах. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Делуге® добре вписується в технологію вирощування всіх сільськогосподарських культур, не вимагаючи при цьому значних витрат на внесення. Неодмінним чинником успіху є його присутність в ґрунті під час проростання бур’янів. Делуге® - саме той гербіцид, який необхідний для фундаментальної обробки.

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.