КАР'ЄРА В СПЕКТР-АГРО

Всі успіхи та досягнення ТОВ «Спектр-Агро» - це результат роботи професійної команди співробітників, які є самим цінним капіталом компанії.

Спектр-Агро надає співробітникам можливість для самореалізації, швидкого кар’єрного росту навчання та гідної зарплатні. Співробітники отримують не лише широкі перспективи кар’єрного росту, а й великий досвід роботи в престижній компанії. Хоча компанія «Спектр-Агро» є досить молодою компанією, але має досить потужну команду, яка налічує 175 чоловік-професіоналів, кожен з яких вносить свій вклад у її розвиток.

В розділі «ВАКАНСІЇ» Ви можете знайти список вакансій, які є актуальними на сьогоднішній день. Якщо Ви бажаєте стати частиною команди цілеспрямованих і впевнених в собі професіоналів, надсилайте резюме на нашу електронну адресу та беріть участь у конкурсі на заміщення вакансій. Надіслане резюме є конфіденційною інформацією і не може бути розповсюджена третім особам. Ми ретельно відносимось до підбору персоналу, бо хочемо мати команду, яка буде рости та розвиватись з нами багато років.

СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ
Головне багатство компанії «Спектр-Агро» - це її співробітники. Турбота про їх самопочуття та інтереси – все це є  невід’ємною частиною соціального пакету.
СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ ТОВ «СПЕКТР-АГРО» ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДОРОВ’Я
ПРАЦІВНИКІВ КОМПАНІЇ
Добровільне медичне
страхування, страхування
від нещасних випадків
РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНОЇ
КУЛЬТУРИ
Навчання, підвищення
кваліфікації
ВІДПОЧИНОК ТА
РОЗВАГИ
Виділення коштів на культурні
заходи та організація
корпоративних свят
МОТИВАЦІЯ
ПРАЦІ
Одноразова грошова
допомога, безвідсоткові позики
для вирішення побутових питань
ПРО КОМПАНІЮ
22
РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ
170
МЕНЕДЖЕРІВ З ПРОДАЖУ
TOP 3
ЛІДЕРІВ РИНКУ
3500+
НАЙМЕНУВАНЬ ПРОДУКТІВ
5500+
КЛІЄНТІВ
45+
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
ПРАЦЮЄМО З 2009 РОКУ
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.