ZENIT
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Повітряні комплекти і дефлектори

Повітряні комплекти пропонують кращий розподіл і більш високий потік повітря, низький рівень шуму і енергоспоживання - все це забезпечить Вам чудове обприскування. Корпус вентилятора виготовлений з ударостійкого поліетилену і містить унікальну форму каналу, що робить повітряний потік набагато більш рівномірним. Лопаті вентилятора виготовлені з полімеру, дуже сильний синтетичний матеріал, і можуть бути скориговані, таким чином, щоб адаптувати направлений об´єм повітря до Вашого саду. Повітряні комплекти оснащуються подвійними держателями форсунок, типу «без протікання», які розташовані за межею повітряного потоку. Спеціальний дефлектор HARDI допоможе Вам оптимізувати і адаптувати потік повітря до конкретних умов та культур.

Повітряні комплекти AB750 і AB820

Довгий корпус вентилятора з повітряними лопатями на вході створюють однорідний потік повітря для якісного обприскування.

 • AB750 забезпечує до 28 000 мповітря/год.
 • AB820 забезпечує до 37 000 м3 повітря/год.

Обидва комплекти AB мають відцентрову муфту. Комплекти AB750 і AB820 можуть бути обладнані різними доступними дефлекторами.

Дефлектор V

Цей дефлектор перешкоджає утворенню суміші повітря і робочої рідини в місці де немає рослинності.

Дефлектор DUO

Виготовлений з нержавіючої сталі і розподіляє потік повітря від вентилятора на обидві сторони. Повітряним потоком можна керувати за допомогою крила дефлектора. Такі дефлектори особливо придатні для культур зростаючих «живоплотом», таких як виноград, яблука, оливки, і т.д. Дефлектори DUO доступні в двох версіях (Т і V): Перша для виноградників і чагарників, друга для рослин типу «жива огорожа».

Дефлектор JET

JET розроблений з внутрішніми каналами, які допомагають створити єдину повітряну завісу. Два регульовані верхні дефлектори дозволяють точно регулювати висоту обприскування. Дуже добре підходить для професійного обприскування високих культур типу «живопліт». Ідеальний розподіл повітря в струмені дефлектора.

Бак обприскувача

Доступні наступні об’єми баків: 400, 600, 1000 і 1200 л. Баки виготовлені з міцного поліетилену, стійкого до хімікатів.

Особливості:

 • Стійкість до УФ променів
 • Відмінний дизайн, конструкція якого забезпечує низький центр ваги
 • Основний бак має запас 5%, що виключає можливість переповнення
 • Бак на 15 л для миття рук
 • Залежно від бажання клієнта може мати або не мати бак промивання й бак промивки форсунок
 • Покажчик рівня в баку розташований на передній стороні обприскувача
 • Дренажний клапан розташований в піддоні, для більш простого використання
 • Змішування відбувається за принципом Вентурі

Пристрої керування

M70 / 2 - ручний (тільки для 321 насоса)

Блок управління з включенням/виключенням клапана і регулюванням тиску (Макс. 25 бар).

MC / 2

Блок управління з ручним регулюванням тиску і кабелем дистанційного керування лівої і правої секції. (Макс. 20 бар).

BKC / 2

Блок управління з головним включенням / виключенням клапана, включення / виключення клапанів для кожної секції, пристрій вирівнювання тиску і HARDI-MATIC. (Макс. 15 бар).

CB / 2 - з дистанційним управлінням

Блок управління з електричним віддаленим управлінням всіма функціями і пристроєм вирівнювання тиску. (Макс 20 бар)

СV / 2 - з дистанційним управлінням

Блок управління з електромагнітними клапанами і пультом дистанційного керування. Ручне регулювання тиску (Макс. 20 бар)

Насоси HARDI

Мембранні насоси призначені для застосування в засобах захисту рослин. Діафрагми відокремлюють рідину від життєво важливих частин насоса, таких як його підшипники і колінчастий вал, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію.

Функцій мембранних насосів HARDI:

 • Здатний працювати насухо без пошкоджень
 • Хімічна стійкість мембран і клапанів
 • Може обертатися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки
 • Простий в експлуатації

Шасі

Шасі виготовлені із спеціального сталевого профілю, який забезпечує високу стійкість до вібрацій. Під час складання приділяється особлива увага до чистоти, що запобігає появі корозії. Захист шасі починається з процесу окраски порошковою фарбою, який включає в себе піскоструменеву обробку крихтою. Обробка 4-ма різними « душами», які включають в себе речовини, що запобігають окисленню, такі як цинк, фосфатні кислоти і нано кераміка. Після цього деталі проходять сушку, і продовжують свій шлях до камери окраски, де використовується порошкова фарба. Далі деталі потрапляють в піч з температурою 200⁰С всередині, щоб перетворити нанесену порошкову фарбу в високоякісне покриття. Всі обприскувачі оснащуються болтами і гайками з цинкламельним покриттям, щоб дати цим маленьким, але дуже важливим деталям відповідну антикорозійну стійкість.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.