ZATURN
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Повітряні комплекти і дефлектори

Повітряні комплекти пропонують кращий розподіл повітря, більш високий потік повітря, низький рівень шуму і енергоспоживання - все це забезпечить Вам чудову обприскування. Корпус вентилятора виготовлений з ударостійкого поліетилену і містить унікальну платівку каналу, що робить повітряний потік набагато більш рівномірним. Лопаті вентилятора виготовлені з полімеру, дуже сильний синтетичний матеріал, і можуть бути скориговані, таким чином, щоб адаптувати посилаємий об´єм повітря до Вашого саду. Повітряні комплекти оснащуються подвійними держателями форсунок, типу «без протікання », які розташовані за межею повітряного потоку. Спеціальний дефлектор HARDI допоможе Вам оптимізувати і адаптувати потік повітря до конкретних умов та культур.

Повітряні комплекти AG820 і AG920

Повітряні комплекти AG820 і AG920 оснащені лопатями вентилятора з синтетичного матеріалу, які дуже стійкі до впливу різних сторонніх тіл, таких як дрібні камені і.т.д.

 • AG820 забезпечує до 45000м3 повітря в годину
 • AG920 забезпечує до 55000м3 повітря в годину

Комплекти AG820 і AG920 можуть бути встановлені з різними доступними дефлекторами.

Дефлектор V

Цей дефлектор перешкоджає утворенню суміші повітря і робочої рідини в місці де немає рослинності.

Дефлектор DUO

Виготовлений з нержавіючої сталі і розподіляє потік повітря від вентилятора на обидві сторони. Повітряним потоком можна керувати за допомогою крила дефлектора. Такі дефлектори особливо придатні для культур зростаючих «живоплотом», таких як виноград, яблука, оливки, і.т.д. Дефлектори DUO доступні в двох версіях (Т і V): Перша для виноградників і чагарників, друга для рослин типу «жива огорожа».

Блоки управління

Блок управління EVC

Віддалений блок управління EVC, доступний у версії з двома розподільними клапанами. Клапан регулювання тиску виконаний з нержавіючої сталі для максимальної стійкості до агресивного середовища, решта ж частин не мають контакту з хімікатом. У блок управління EVC так само входить пристрій вирівнювання тиску і манометр. Максимальний робочий тиск - 20 бар. Додатково може бути оснащений контролером HARDI (HC) – опція.

Блок управління SV

Електромагнітні клапани посилають сигнал на блок SV. Він складається з двох розподільників, які працюють віддалено один від одного. Тиск регулюється вручну. SV виконаний з міді, встановлюється разом з манометром тиску. Як додаткова опція, може бути встановлений контролер HARDI (HC).

Ручне управління ( МС )

МС являє собою регулятор тиску і дві секції - це основний і найбільш легкий принцип управління. МС - це традиційна система «одного важеля» з додатковим важелем регулювання тиску.

Бак обприскувача

Доступні наступні об’єми баків: 1000, 1500, 2000 і 3000 л. Баки виготовлені з міцного поліетилену, стійкого до хімікатів.

Особливості:

 • Стійкість до УФ променів
 • Відмінний дизайн, конструкція якого забезпечує низький центр ваги
 • Основний бак має запас 5%, що виключає   можливість переповнення
 • Бак на 15 л для миття рук
 • Залежно від бажання клієнта може мати або не мати бак промивання й бак промивки форсунок
 • Покажчик рівня в баку розташований на передній стороні обприскувача
 • Дренажний клапан розташований в піддоні , для більш простого використання
 • Змішування відбувається за принципом Вентурі

Насоси HARDI

Мембранні насоси призначені для застосування в засобах захисту рослин. Діафрагми відокремлюють рідину від життєво важливих частин насоса, таких як його підшипники і колінчастий вал, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію.

Функцій мембранних насосів HARDI:

 • Здатний працювати насухо без пошкоджень
 • Хімічна стійкість мембран і клапанів
 • Може обертатися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки
 • Простий в експлуатації

Шасі

Шасі виготовлені із спеціального сталевого профілю, який забезпечує високу стійкість до вібрацій. Під час складання приділяється особлива увага до чистоти, що запобігає появі корозії. Захист шасі починається з процесу окраски порошковою фарбою, який включає в себе піскоструменеву обробку крихтою. Обробка 4-ма різними « душами» , які включають в себе речовини, що запобігають окисленню, такі як цинк, фосфатні кислоти і нано кераміка. Після цього деталі проходять сушку, і продовжують свій шлях до камери окраски, де використовується порошкова фарба. Далі деталі потрапляють в піч з температурою 200⁰С всередині, щоб перетворити нанесену порошкову фарбу в високоякісне покриття. Всі обприскувачі оснащуються болтами і гайками з цинкламельним покриттям, щоб дати цим маленьким , але дуже важливим деталям відповідну антикорозійну стійкість.

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.