NEPTUN
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

NEPTUNE - це клас провідних садових обприскувачів широкого діапазону, який ідеально підходить для обробітку винограду, фруктових садів і плантацій виробника.

Повітряні комплекти і дефлектори

Комплекти Повітряні запропонувати кращий розподіл повітря, високий повітряний потік, низький рівень шуму, і менше споживання енергії - все разом, щоб надати вам з додатком першого класу. Корпус вентилятора виготовлений з поліетилену високою віддачею і включає в себе унікальну плита каналу, що робить виробництво повітря набагато більш рівномірний. Лопаті вентилятора виконані з полімеру, дуже сильний синтетичного матеріалу, і може бути скоригована з метою адаптації об´єм повітря в індивідуальній саду. Повітряні комплекти оснащені 12-ма двомісними утримувачами форсунок, обладнаними герметичними муфтами і розташованими за межами повітряного потоку.

NEPTUNE доступний з AA750, AA820 і AA920 повітряними комплектами:

· AA750 забезпечує до 25,000 м3 повітря/год.

· AA820 забезпечує до 35,000 м3 повітря/год.

· AA920 забезпечує до 40,000 м3 повітря/год.

Всі повітряні комплекти можуть бути встановлені з верхнім V дефлектором. V дефлектор запобігає утворенню туману в повітрі безпосередньо там, де немає рослинності.

Комплект пістолета-розпилювача

NEPTUN може також використовуватись без осьового повітряного комплекту, замість якого обприскувач може обладнуватися комплектом пістолета-розпилювача. Він поставляється з одним барабаном і шлангом довжиною 50 метрів та діаметром 1/2 ". Пістолет-розпилювач не є обов´язковим.

Баки

Доступний з об’ємами баків 1000, 1500, 2000, і 3000 л. Ємності баків виготовлені високоміцного поліетилену і стійкі до хімічних засобів захисту рослин.

Особливості:

 • Стійкість до УФ променів
 • Відмінний дизайн, конструкція якого забезпечує низький центр ваги
 • Основний бак має запас 5%, що виключає   можливість переповнення
 • Бак на 15 л для миття рук
 • Залежно від бажання клієнта може мати або не мати бак промивання й бак промивки форсунок
 • Покажчик рівня в баку розташований на передній стороні обприскувача
 • Дренажний клапан розташований в піддоні, для більш простого використання
 • Змішування відбувається за принципом Вентурі

Блоки управління

Блок управління EVC

Віддалений блок управління EVC, доступний у версії з двома розподільними клапанами. Клапан регулювання тиску виконаний з нержавіючої сталі для максимальної стійкості до агресивного середовища, решта ж частин не мають контакту з хімікатом. У блок управління EVC так само входить пристрій вирівнювання тиску і манометр. Максимальний робочий тиск - 20 бар. Додатково може бути оснащений контролером HARDI (HC) – опція.

Блок управління SV

Електромагнітні клапани посилають сигнал на блок SV. Він складається з двох розподільників, які працюють віддалено один від одного. Тиск регулюється вручну. SV виконаний з міді, встановлюється разом з манометром тиску. Як додаткова опція, може бути встановлений контролер HARDI (HC).

Ручне управління ( МС )

МС являє собою регулятор тиску і дві секції - це основний і найбільш легкий принцип управління. МС - це традиційна система «одного важеля» з додатковим важелем регулювання тиску.

Шасі обприскувача

Шасі виготовлені із спеціального сталевого профілю, який забезпечує високу стійкість до вібрацій. Під час збирання шасі приділяється особлива увага до чистоти, що запобігає появі корозії.

Захист шасі починається з процесу забарвлення порошковою фарбою, який включає в себе:

 • Піскоструйна обробка металевою окрошкою.
 • Обробка 4 різними « душами», які включають в себе речовини, що запобігають окисленню, такі як цинк, фосфатні кислоти та нано кераміка.
 • Після цього деталі проходять сушку, і продовжують свій шлях до камери окраски, де використовується порошкова фарба.
 • Деталі потрапляють в піч з температурою 200⁰ С всередині, щоб перетворити нанесену порошкову фарбу в високоякісне покриття.

Всі обприскувачі оснащуються болтами і гайками , з цинкламельним покриттям, щоб надати цим маленьким, але дуже важливим деталям відповідну антикорозійну стійкість.

Насоси HARDI

Мембранні насоси призначені для застосування в засобах захисту рослин. Діафрагми відокремлюють рідину від життєво важливих частин насоса, таких як його підшипники і колінчастий вал, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію.

Функцій мембранних насосів HARDI:

 • Здатний працювати насухо без пошкоджень
 • Хімічна стійкість мембран і клапанів
 • Може обертатися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки
 • Простий в експлуатації

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.