MERCURY / ARROW
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Повітряні комплекти XF90 і XF70

Повітряні комплекти HARDI XF є одними з найбільш потужних і ефективних на ринку. Вони розроблені для дуже високих і густих дерев, такі як цитрусові, волоські горіхи, авокадо і т.д. Повітряні набори XF це система 3-каналів, які оптимізують якість повітряного потоку, в той же час це збільшує кількість повітря. 8 регульованих дефлекторів в отворах для випуску повітря допомагають управляти напрямком повітря.

XF70 забезпечує до 70 000 м3 повітря/ч.

XF90 забезпечує до 120 000 м3 повітря/ч.

Повітряні комплекти SF65 і SF85

Випускається з 820 мм або 920 мм комбінованим вентилятором. Симметрический потік повітря досягає 85.000 м3/год. Протиударний, поліетиленовий корпус вентилятора має гладку оболочку і має таку форму, щоб не завдавати шкоди плодам. 16 подвійних тримачів розпилювачів з відсічним пристроєм і керамічними розпилювачами розташовані за повітряним потоком TWIN.

Дефлектор DUO

Виготовлений з нержавіючої сталі і розподіляє потік повітря від вентилятора на обидві сторони. Повітряним потоком можна керувати за допомогою крила дефлектора. Такі дефлектори особливо придатні для культур зростаючих «живоплотом», таких як виноград, яблука, оливки, і.т.д. Дефлектори DUO доступні в двох версіях (Т і V): Перша для виноградників і чагарників, друга для рослин типу «жива огорожа». Доступні з осьовими вентиляторами типу SF65 і SF85

Дефлектор JET

JET розроблений з внутрішніми каналами, які допомагають створити єдину повітряну завісу. Два регульовані верхні дефлектори дозволяють точно регулювати висоту обприскування. Дуже добре підходить для професійного обприскування високих культур типу «живопліт». Ідеальний розподіл повітря в струмені дефлектора.

Дефлектор V

Цей дефлектор перешкоджає утворенню суміші повітря і робочої рідини в місці де немає рослинності.

Комплект MATCH

Повітряний комплект MATCH включає в себе шість регульованих заслінок на виході повітряного потоку. Підходить для культур із щільним розташуванням листя, де особливо необхідний потужний повітряний потік. Комплект MATCH є дуже ефективним, при низьких енерговитратах.

Блоки управління

Блок управління EVC

Віддалений блок управління EVC, доступний у версії з двома розподільними клапанами. Клапан регулювання тиску виконаний з нержавіючої сталі для максимальної стійкості до агресивного середовища, решта ж частин не мають контакту з хімікатом . У блок управління EVC так само входить пристрій вирівнювання тиску і манометр . Максимальний робочий тиск - 20 бар . Додатково може бути оснащений контролером HARDI (HC) – опція.

Блок управління SV

Електромагнітні клапани посилають сигнал на блок SV. Він складається з двох розподільників , які працюють віддалено один від одного. Тиск регулюється вручну. SV виконаний з міді, встановлюється разом з манометром тиску. Як додаткова опція, може бути встановлений контролер HARDI (HC).

Ручне управління ( МС )

МС являє собою регулятор тиску і дві секції - це основний і найбільш легкий принцип управління . МС - це традиційна система «одного важеля» з додатковим важелем регулювання тиску.

Бак обприскувача

Доступні наступні обсяги баків: 1500, 2000, 2300, 3000, 3500, 3700 и 4000 л. Баки виготовлені з міцного поліетилену, стійкого до хімікатів.

Особливості:

 • Стійкість до УФ променів
 • Відмінний дизайн , конструкція якого забезпечує низький центр ваги
 • Основний бак має запас 5% , що виключає   можливість переповнення
 • Бак на 15 л для миття рук
 • Залежно від бажання клієнта може мати або не мати бак промивання й бак промивки форсунок
 • Покажчик рівня в баку розташований на передній стороні обприскувача
 • Дренажний клапан розташований в піддоні , для більш простого використання
 • Змішування відбувається за принципом Вентурі

Насоси HARDI

Мембранні насоси призначені для застосування в засобах захисту рослин. Діафрагми відокремлюють рідину від життєво важливих частин насоса, таких як його підшипники і колінчастий вал, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію. Функцій мембранних насосів HARDI:

 • Здатний працювати насухо без пошкоджень
 • Хімічна стійкість мембран і клапанів
 • Може обертатися за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки
 • Простий в експлуатації

Шасі обприскувача

Шасі виготовлені із спеціального сталевого профілю, який забезпечує високу стійкість до вібрацій. Під час збирання шасі приділяється особлива увага до чистоти, що запобігає появі корозії. Захист шасі починається з процесу забарвлення порошковою фарбою, який включає в себе:

 • Піскоструйна обробка металевою окрошкою.
 • Обробка 4 різними « душами», які включають в себе речовини, що запобігають окисленню, такі як цинк, фосфатні кислоти та нано кераміка.
 • Після цього деталі проходять сушку, і продовжують свій шлях до камери окраски, де використовується порошкова фарба.
 • Деталі потрапляють в піч з температурою 200⁰ С всередині, щоб перетворити нанесену порошкову фарбу в високоякісне покриття.
 • Всі обприскувачі оснащуються болтами і гайками, з цинкламельним покриттям, щоб надати цим маленьким, але дуже важливим деталям відповідну антикорозійну стійкість.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.