JUPITER
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Бак обприскувача

Доступні обприскувачі з баком 2000 і 3000 л. Баки виготовлені з міцного поліетилену, стійкого до хімікатів.

Особливості:

  • Стійкість до УФ променів
  • Відмінний дизайн, конструкція якого забезпечує низький центр ваги
  • Основний бак має запас 5%, що виключає можливість переповнення
  • Бак на 15 л для миття рук
  • Залежно від бажання клієнта може мати або не мати бак промивання й бак промивки форсунок
  • Покажчик рівня в баку розташований на передній стороні обприскувача
  • Дренажний клапан розташований в піддоні, для більш простого використання
  • Змішування відбувається за принципом Вентурі

Повітряні комплекти і дифлектори

Повітряні комплекти пропонують кращий розподіл повітря, більш високий потік повітря, низький рівень шуму і енергоспоживання - все це забезпечить Вас першокласною машиною. Корпус вентилятора виготовлений з ударостійкого поліетилену і містить унікальну пластинку каналу, що робить повітряний потік набагато більш рівномірним. Лопаті вентилятора виготовлені з полімеру, дуже сильний синтетичний матеріал, і можуть бути скориговані, таким чином, щоб адаптувати посилаємий об´єм повітря до Вашого саду. Повітряні комплекти оснащуються подвійними держателями форсунок, типу «без протікання», які розташовані за межею повітряного потоку. Спеціальний дефлектор HARDI допоможе Вам оптимізувати і адаптувати потік повітря до конкретних умов та культури.

Повітряні комплекти SF65 і SF85

Комплекти SF надаються з 13-ма повітряними лопатями на впуску. Разом з унікальною пластиною каналу, розташованої на випуску, генерується рівномірний потік повітря, для найбільш кращого застосування.

·   SF65 забезпечує до 65000м3 повітря в годину

·   SF85 забезпечує до 85000м3 повітря в годину

І SF65 і SF85 можуть бути встановлені з різними доступними дефлекторами.

Дефлектор DUO

Виготовлений з нержавіючої сталі і розподіляє потік повітря від вентилятора на обидві сторони. Повітряним потоком можна керувати за допомогою крила дефлектора. Такі дефлектори особливо придатні для культур зростаючих «живоплотом», таких як виноград, оливки, і.т.д. Дефлектори DUO доступні в двох версіях (Т і V): Перша для виноградників і чагарників, друга для рослин типу «жива огорожа».

Дефлектор JET

JET розроблений з внутрішніми каналами, які допомагають створити єдину повітряну завісу. Два регульовані верхні дефлектори дозволяють точно регулювати висоту обприскування. Дуже добре підходить для професійного обприскування високих культур типу «живопліт». Ідеальний розподіл повітря в струмені дефлектора.

Дефлектор V

Цей дефлектор перешкоджає утворенню суміші повітря і робочої рідини в місці де немає рослинності.

Комплект MATCH

Повітряний комплект MATCH включає в себе шість регульованих заслінок на виході повітряного потоку. Підходить для культур із щільним розташуванням листя, де особливо необхідний потужний повітряний потік. Комплект MATCH є дуже ефективним, при низьких енерговитратах.

Блоки Управління

Блок управління EVC

Віддалений блок управління EVC, доступний у версії з двома розподільними клапанами. Клапан регулювання тиску виконаний з нержавіючої сталі для максимальної стійкості до агресивного середовища, решта ж частин не мають контакту з хімікатом. У блок управління EVC так само входить пристрій вирівнювання тиску і манометр. Максимальний робочий тиск - 20 бар. Додатково може бути оснащений контролером HARDI (HC) – опція.

Блок управління SV

Електромагнітні клапани посилають сигнал на блок SV. Він складається з двох розподільників, які працюють віддалено один від одного. Тиск регулюється вручну. SV виконаний з міді, встановлюється разом з манометром тиску. Як додаткова опція, може бути встановлений контролер HARDI (HC).

Ручне управління ( МС )

МС являє собою регулятор тиску і дві секції - це основний і найбільш легкий принцип управління. МС - це традиційна система «одного важеля» з додатковим важелем регулювання тиску.

Шасі

Шасі виготовлені із спеціального сталевого профілю, який забезпечує високу стійкість до вібрацій. Під час зборки приділяється особлива увага до чистоти, що запобігає появі корозії.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.