GEA Elektra
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис

Особливістю сівалки Prosem K ELEKTRA GEA 300/8 є повний автономний електричний привід як висівних апаратів так і внесення добрив а також транспортна ширина 3 метри, яка досягається завдяки гідравлічно-складаючій рамі.

Автономний привід складається із власного генератора потужністю 1680 Вт та двох акумуляторів по 50 А/год розташованих на рамі сівалки. Така схема робить сівалку абсолютно незалежною від можливостей електросистеми трактора і гарантує точність висіву за будь-яких умов. Сам привід працює при напрузі 24 v, що дає можливість в два рази знизити силу току в мережі електроприводів.

Сівалка ISOBUS сумісна та має повністю відкритий функціонал, тобто Вам достатньо мати монітор із активованими опціями для доступу і роботи відповідних функцій сівалки GEA ELEKTRA.

Внесення мінеральних добрив здійснюється через дисковий сошник, сівалка GEA має бункер для мінеральних добрив із нержавіючої сталі на 2000 літрів.

Причіпна пневматична сівалка точного висіву GEA з дводисковими сошниками для посіву насіння (звичайні, драже, інкрустовані) різних культур: соняшник, цукровий буряк, кукурудза, гарбуз, соя та ін.

Посів здійснюється з міжряддям 70 см (повний діапазон міжряддя 33-80 см).

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.