ALLROUNDER flatline
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Allrounder Flatline – універсальне знаряддя для грунтообробки, машина, яка виконує найрізноманітніші роботи:

  • Передпосівний обробіток грунту
  • Висока якість обробітку стерні ріпаку, кукурудзи та соняшнику
  • Ефективна механічна боротьба з бур´яном
  • Заробка органічної маси та сидератів

Allrounder Flatline оснащується гідравлічно регульованою передньою планкою (гідроборт), для вирівнювання та створення якісного посівного горизонту а на важких грунтах розбиває великі груди землі до того, як почнуть працювати стійки, або гідравлічно регульованим переднім ріжучим катком ø350 мм, який ефективно подрібнює стерню таких культур як ріпак, кукурудза та соняшник, що сприяє подальшому швидкому розкладенню органіки в грунті.

 

Безступінчасте гідравлічне регулювання глибини обробітку на Allrounder Flatline здійснюється оператором із кабіни трактору в діапазоні 2 – 13 см.

Подвійний STS – каток діаметром ø530 мм призначений до роботи на любих типах грунту, чудово виконує зворотне ущільнення грунту, зберігаючи вологу,  не забивається, нечуттєвий до каміння, відсутнє ковзання по грунту, забезпечує відмінне кришіння грунту, та завдяки роботі грунт-грунт має мінімальне зношування.

Штригельна борона ø13 мм являє собою простий інструмент з високою ефективністю, служить для оптимального розподілу соломи і вирівнювання грунтового горизонту.

6 рядів пружинних стійок із лінійною відстаню 13см можуть оснащуватись декількома варіантами робочих елементів, забезпечують оптимальне змішування, вирівнюють грунтовий горизонт та створюють якісне дрібнофракційне посівне ложе.

Культиватор має міцну збалансовану раму з просвітом 64 см, надійні з’єднання вузлів за допомогою системи Lockpin, що забезпечує стабільність та довговічність кріплень, широкі колеса, плаваюче дишло, гідравлічно регульовані слідорозрихлювачі, гідравлічне складанням бокових секцій, що дозволяє витримувати транспортну ширину 3м.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.