Головна Всі продукти компанії «ARBOS» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «ARBOS»
ARBOS
https: Каталог продуктів

ARBOS - італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві тракторів для роботи у відкритому полі, спеціалізованих садових тракторів та грунтообробної техніки. Сучасний завод із автоматизованими потужними виробничими лініями знаходиться в Італії, місто Модена.

Італійська компанія ARBOS у 2011 році увійшла до складу потужного китайськго виробника Lovol Heavy Industry ltd, таким чином був створений новий холдинг Lovol Arbos Group Spa.

У 2015 році, до складу ARBOS Group приєднуються дві крупні компанії - MaterMacc та Goldoni SpA. Метою цього об´єднання стало створення нової лінійки потужних тракторів для роботи у відкритому полі, спеціалізованих садових тракторів, вихід продуктів компанії на європейський ринок та затвердження бренду ARBOS, як міжнародного виробника сільськогосподарської техніки.

ПРОДУКЦІЯ «ARBOS»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd