Головна Всі продукти компанії «QUIVOGNE» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «QUIVOGNE»
QUIVOGNE
quivogne.at
Компанія Quivogne є одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки в Західній Європі, що спеціалізується на машинах для обробки землі, навколишнього середовища і буріння, виробляючи широкий спектр продукції у повному обсязі відповідає потребам сучасного раціонального і ефективного агробізнесу.
Група QUIVOGNE це сімейний бізнес. Будучи фермером компанія знає, що необхідно чекати від їхнього обладнання. Вони поєднують свої традиційні цінності з сучасною філософією. В результаті QUIVOGNE створили оздоблювальний, тестувальний та демонстраційні відділи, а також відділ досліджень і центроновлень. Все це дозвояє компанії пропонувати високо-продуктивні і надійні продукти, що відповідають потребам своїх клієнтів у всьому світі.
ПРОДУКЦІЯ «QUIVOGNE»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Ранцевий обприскувач HARDI BP20
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd