Ротаційна борона PROSOIL
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
067 575 49 33
Опис Технічні характеристики Продукція QUIVOGNE
Ротаційна борона PROSOIL має дуже міцну конструкцію, ідеально виконує передпосівний обробыток грунту у всіх сферах сільського господарства, особливо підходить для роботи зі спеціальними культурами, наприклад в плодівництві, виноградарстві або овочівництві.
 
Ротаційна борона PROSOIL інтенсивно змішує і розпушує верхній шар грунту. Робоча глибина - до 15 см. Завдяки своїм робочим органам знаряддя виконує високоякісну підготовку посівного ложа.
 
PROSOIL підходить для всіх типів грунтів.
Ротаційна борона  відмінно працює як на ораному або розпушеному грунті, так і перед застосуванням мульчуючого посіву. Завдяки стабільній рамі і довгим зубам знаряддя здатне переробляти велику кількість соломи та пожнивних залишків, а також розбивати великі грудки землі.
 
Ротаційна борона PROSOIL серійно оснащена:
- Вирівнювальною планкою;
- Карданним валом із запобіжною фрикційної муфтою (також можливе оснащення 8-ми шліцьовим карданним валом для ряду російських тракторів).
 
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer P9175
Copyright © 2009 — 2019 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd