Глибокорозпушувач SSDR
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 118-36-38
Опис Технічні характеристики Продукція QUIVOGNE
Глибокорозпушувач Quivogne SSDR з шириною захвату від 2,5 м до 5,0 м.
 
Прямі лапи з агресивним розташуванням забезпечують глибину обробітку до 60 см. Глибина обробітку регулюється гідравлічно за допомогою тандемного голчастого катка, який входить в базову комплектацію. Необхідна потужність трактора: близько 35 - 40 к.с. на 1 м ширини захвату. Завдяки агресивному розташуванню лап забезпечується легкість ходу навіть при великій глибині обробки.
 
З глибокорозпушувачем SSDR можливе інтенсивне розпушування нижніх грунтових шарів без обороту пласта з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару. Грунт «розривається», стає рихлим, поліпшується його аерація.
 
Глибокорозпушувач SSDR оснащений захистом від перевантажень - розривним болтом, який встановлений у верхній частині лап і надійно захищає стійки і раму від перевантажень. Після розриву болта можна швидко і зручно його замінити.
 
Швидко замінний реверсивний наконечник і регульовані бічні крила-розпушувачі призначені для ще більш кращого подрібнення і кришіння грунту.
 
Подвійний голчастий каток подрібнює грудки, інтенсивно перемішує поверхневий шар, піднімає коріння рослин на верхній горизонт.

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Pioneer P0216
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd