АХАТ
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 401 04 52

Сила у пізньому сегменті!

АХАТ - це новий дуже пізній високоврожайний гібрид. Комбінацію з тривалого періоду вегетації з відмінною стійкістю до хвороб перетворює АХАТ в високу врожайність зерна. Свій екстра-клас АХАТ довів уже високими результатами врожайності в Україні.

ВЛАСТИВОСТІ:
АХАТ відрізняється дуже повільним розвитком на ранніх стадіях і починає цвітіння на 5 днів пізніше, ніж КАЛІБР. Характерним для Ахат є довгий здоровий темно-зелене стебло і листовий апарат. На внутрішньому стрес-тесті в центрі України АХАТ показав стабільно високу врожайність на рівні 31,6 ц / га в 2013/2014 рр.

ЧАС ПОСІВУ
На підставі свого тривалого періоду вегетації, АХАТ можна сіяти в ранні оптимальні терміни посіву, що в свою чергу сприяє потужному розвитку кореневої системи і покращує стійкість гібрида до посухи.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Ранцевий обприскувач HARDI BP20
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd