VARIO
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 118-36-38
Опис Технічні характеристики Продукція KÖCKERLING

VARIO - восьмирядний культиватор з неперевершеною і безкомпромісною якістю роботи.

Гідравлічно регульований, восьмирядний культиватор VARIO призначений для професійного обробітку ґрунту при використанні мінімальної технології. Це професійне знаряддя є потужним інструментом в даній технології. За габаритної довжини 8,00 м і восьмирядним розташуванням робочих органів, однорідність змішування органіки з землею неможливо перевершити навіть двома проходами кращими культиваторами сьогодення. В знарядді VARIO ґрунт і органічні рештки знаходиться в обробці багато метрів за напрямом руху, що сприяє створенню ідеального мульчованого  шару і вирівняного посівного горизонту. Процес розкладання органіки в ґрунті, після проходу VARIO настає відразу через оптимальне змішування - повний її контакт з ґрунтом. VARIO - прискорює процес розкладання органіки зменшуючи тим самим перенесення грибкових захворювань на наступні культури.

Ресорні лапи нечутливі до ударів об каміння, не вимагають техобслуговування і не схильні до забивання, завдяки своїй постійній вібрації. При виборі лап існують два варіанти: долотоподібні лемеші 100мм і 60мм. Ці лапи застосовуються в залежності від типу ґрунту і потрібної робочої глибини. Вони можуть повертатися і зміщуватися вперед, що дозволяє значно знизити витрату на знос лап для VARIO.

Восьмирядне знаряддя VARIO протягом багатьох років успішно застосовується на практиці і високо цінується професіоналами. Високий попит підкреслює надійність і довговічність знаряддя і його експлуатаційні якості. Робочу глибину можна гідравлічно регулювати під час руху, що дозволяє в будь-який час вибирати оптимальну робочу глибину. У разі обробітку краю поля, що заросло бур‘янами, або у вологих низинах, в місцях скупчення органічних решток - робочу глибину можна завжди швидковідрегулювати з місця оператора.

Спочатку розроблене в якості дослідного екземпляра для місцевості, що має приблизно 12 т органіки на гектар, знаряддя VARIO швидко перетворилося в професійне знаряддя для посіву по мульчі. Машина стала особливо популярною завдяки придатності до експлуатації на вологому ґрунті. Цьому сприяє подвійний каток STS, що забезпечує стабільність і хорошу працездатність у вологих умовах. Пружинна борона застосовується для першої і другої обробки стерні. Вона покращує розподіл органічних решток та залишає за собою оптимально вирівняний і якісно, розроблений посівний горизонт.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Лембке
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd