STRYKER
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 118-36-38
Опис Технічні характеристики Продукція Madara Agro

Компактна причіпна дискова борона STRYKER проводить рихлення верхнього шару ґрунту, підрізання рослинних залишків, однорідне інтенсивне перемішування залишків рослин. Підготовка ложе для висіву після лущення або оранки з оптимальним зворотнім трамбуванням грунту.

Дискова борона STRYKER має високі показники ефективності роботи:

  • Висока робоча швидкість – 12 – 18 км/год.
  • Робоча глибина обробки становить від 3 до 15 см.
  • Диски встановлені на окремих стійках з кроком у 250 мм, що забезпечує відмінну прохідність рослинних залишків.
  • 2 ряди зубчастих дисків ø 510 х 4,5 мм з фіксованим оптимальним робочим кутом атаки, для надійного проникнення навіть у сухі та важкі ґрунти, підрізання та інтенсивного перемішування рослинних залишків.
  • Для пристосування до робочих умов та захисту від перевантажень, кожна стійка окремо встановлена на надійні гумові ущільнюючі сегменти, що не потребують догляду.
  • Гумовий 2-х секційний каток VGP Ø 570 мм добре підходить для важких, кам’янистих та вологих ґрунтів, стійкий до забивання, забезпечую оптимальне ущільнення ґрунту та точний контроль глибини.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Dekalb ДКС3511
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd