Rebell profiline
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 118-36-38
Опис Технічні характеристики Продукція KÖCKERLING

Rebell profiline - важка дискова борона для максимального результату.

Оптимальне змішування великої кількості рослинних решток при вирощуванні зернових і кукурудзи на зерно дисками Ø620мм. Диски мають кут зрізу 17 ° і кут нахилу 21 °. Таким чином при максимально можливій глибині обробки до 18 см гарантується оптимальний зріз навіть на дуже сухих ґрунтах. 

Гідравлічне регулювання глибини обробітку "ЕasyShift" під час роботи з кабіни трактора. При русі важеля гідравліки передні опорні колеса змінюють свою позицію. Зміна позиції передається на подвійний -STS- каток. Таким чином паралельно до землі піднімається або опускається вся дискова борона. Шкала на опорних колесах відображає робочу глибину.

Дискова борона Rebell profiline обладнана гідравлічно регульованим планувальним щитом. Цей щит призначений для вирівнювання грунтового горизонту і розбивання великих грудок при підготовці посівного ложа.

Важкий прикотуючий подвійний коток STS для швидкого процесу розкладання органічних залишків, швидкого проростання падалиці і бур‘янів та оптимального зворотного ущільнення.

Міцна конструкція рами. Rebell profiline виготовлена з високоякісного матеріалу, вага машини надає можливість безпроблемного заглиблення дисків в усіх можливих умовах. Всі вузли з‘єднання оснащені системою Lockpin (Локпін). Система Lockpin надає в рази більшу стабільність та довговічність, ніж система кріплень стандартним пальцем. Диски кріпляться на підшипник, який не потребує обслуговування.

Важка дискова борона Rebell profiline забезпечує:

- заробку значної маси органіки, кукурудзи, сидератів, соняшнику
- обробіток парів
- заробку органічних добрив
- перший обробіток стерні
- передпосівну підготовку 
- ретельне перемішування ґрунту з рослинними рештками навіть у важких умовах
- високу швидкість обробітку до 18 км/год 
- відмінне заглиблення в ґрунт завдяки оптимальному куту атаки і форму дисків навіть у важких умовах
- краще ущільнення в сегменті дискових борін за рахунок подвійного котка STS

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
044 520 94 30, 520 94 31, Факс: 520 94 32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Дікогерб Супер
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Горнолыжный курорт во Франции Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по ПарижуОнлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы
finadv.ltd