ALPHA EVO II
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

ALPHA Evo II - це високопродуктивний самохідний обприскувач від групи HARDI.

Тривала робота вдень і вночі при більш високій швидкості обприскування викликає потребу в підвищеному рівні комфорту і простоті експлуатації.

Перевага ALPHA Evo – це прекрасний баланс між передньою і задньою частинами машини, а також низька загальна вага машини, що надає обприскувачу великі можливості в різних польових умовах. Крім того, кліренс машини від 120 до 165 см дозволяє проводити обробки як низьких, так і високих культур, наприклад кукурудзи та соняшнику.

HARDI TWIN

Обприскувач Alpha evo комплектується системою TWIN, яка дозволяє запобігти зносу робочої рідини. Це досягається завдяки двом подвійним вентиляторам діаметром 630 мм, кожен з яких має потужність 2 000 м3/год на метр штанги і забезпечує максимальну швидкість потоку повітря на виході із повітропроводів – 35 м/с.

Система AutoSectionControl

Система автоматичного вимикання секцій AutoSectionControl (ASC)  працює через навігацію та контролер НС 9500. Система веде запис обробленої території та автоматично вимикає секції над обробленими ділянками поля. Система ASC дає змогу економити до 5% хімікатів та виключити ризики пошкодження рослин великими дозами робочої речовини.

Система AutoHeight

Система автоматичної підтримки заданої висоти штанги HARDI AutoHeight дає змогу нахиляти штангу чи окрему половину. Система працює у двох режимах: «над ґрунтом» і «над рослинами» та складається з 3-х або 5-ти ультразвукових датчиків, що ефективно працюють на швидкості понад 20 км/год.

Кабіна EvoCab

Робоче місце оператора – кабіна EvoCab спроектована задля оптимальної видимості, зручності та ергономічності. Кабіна має триколонний дизайн, що забезпечує оглядовість з місця оператора - 320°. В Кабіні підвищена шумоізоляція та система «клімат-контроль». Управління всіма процесами здійснюється за допомогою HardiSprayCenter. Для контролю за технологічним процесом обприскувачі Alphaevo обладнані контролерами НС 9500.

HARDI SprayCenter

Оператор може управляти всіма функціями обприскуванняня та гідравліки, безпосередньо за допомогою центру управління обприскуванням (SprayCenter), розташованому по праву руку в кабіні. У комп´ютері НС 9500 з 12.1 " сенсорним дисплеєм інтегровані всі електронні функції - система автоматичного водіння AutoTrack, система автоконтролю висоти штанги AutoHeight, система автоконтролю роботи секцій розпилу AutoSectionControl і інші розумні функції. Всі функції повністю контролюються з кабіни, що підкреслює рівень оптимізації.

EasyDrive

EasyDrive координує роботу різноманітних компонентів трансмісії обприскувача ALPHA evo. Система EasyDrive оптимізує загальну продуктивність трансмісії (швидкість/крутн. момент, прогресивне прискорення і тормоз) встановлюючи новий стандарт в плані безпеки, легкості і комфорту при русі. Стандарт на всіх обприскувачах ALPHA evo - круіз-контроль, регульований механізатором, забезпечує стабільну швидкість для дуже точного внесення.

 

Робоча зона

Рідинною системою можна керувати з кабіни або ззовні при допомозі бортового комп’ютера розташованого біля пристрою заправки хімікатів TurboFiller.

Пристрій TurboFiller для заправки хімікатів

TurboFiller - це високопродуктивний пристрій, який робить процес заправки хімікатами швидким і легким. Унікальний ТурбоДефлектор створює потужну циркуляцію рідини в баку пристрою і змішує всі види хімікатів швидко і безпечно.

Штанга HARDI TWIN FORCE

Штанга HARDI TWIN FORCE пропонує досконалу продуктивність, незалежно від більшості погодних умов і технологій внесення. Це ідеальне рішення для отримання максимальної продуктивності для більшості користувачів. Можлива ширина захвату штанги TWIN FORCE від 18 до 36 метрів.Всі штанги обладнані унікальною системою амортизації для поглинання все можливих ударів на полях і дорогах.

Висота штанги регулюється паралелограмом, керованим двома циліндрами. В транспортному положенні паралелограм автоматично блокується, забезпечуючи безпеку при русі. Штанга TWIN FORCE – це штанга подвійного складування з решітчастою і 3-плоскостною конструкцією. Внутрішні секції штанги виконані із сталі, а а зовнішні з алюмінію. Велика штанга TWIN FORCE може бути на половину складена, 32 і 33 метри на 17 метрів, 36 метрів на 18 метрів.

 

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Dekalb ДКС3511
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie www.spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.